Порядок оплати замовлення

 1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:
  • на умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;
  • в момент отримання Товару у відділенні кур'єрської служби;
  • в момент отримання товару в точці продажу Продавця, за вказаною адресою.
 2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні та в момент розміщення Замовлення.
 3. Якщо кошти від Покупця не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення, при авансовій формі оплати.

Умови доставки замовлення

 1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де здійснюється видача замовленого товару.
 2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Умови повернення

 1. Повернення товарів, коштів або обмін товарів Покупцю, здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України, не пізніше 14 днів з моменту отримання Покупцем товару
 2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
 3. При поверненні Покупцем товару неналежної якості, що виникла з вини Продавця, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару.